ZESPÓŁ

Adwokat-Monika-Halon-Rozenberg

Adwokat Monika Hałoń-Rozenberg

Adwokat Monika Hałoń-Rozenberg jest właścicielem Kancelarii. Ukończyła prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Odbyła aplikację sądową przy Sądzie Apelacyjnym w Gdańsku, którą zakończyła składając egzamin sędziowski z wynikiem bardzo dobrym. Jest członkiem Pomorskiej Izby Adwokackiej w Gdańsku. Od wielu lat świadczy usługi z zakresu doradztwa prawnego na terenie Trójmiasta i Pruszcza Gdańskiego. Doświadczenie zdobywała współpracując z trójmiejskimi kancelariami prawnymi, pracowała także na stanowisku asystenta sędziego w Sądzie Okręgowym w Gdańsku. Obecnie koordynuje pracę Kancelarii, specjalizując się w sprawach z zakresu prawa rodzinnego i cywilnego.

Swoim doświadczeniem dzieli się z młodszym pokoleniem prawników prowadząc zajęcia ze studentami Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku.

Monika Hałoń-Rozenberg osobiście nadzoruje sposób prowadzenia każdej sprawy, zawsze możliwy jest bezpośredni kontakt Klienta z adwokatem.

Adwokat-Monika-Halon-Rozenberg-pracownik

Adwokat Łukasz Kamiński

Adwokat Łukasz Kamiński jest członkiem Pomorskiej Izby Adwokackiej. Ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Z Kancelarią Adwokat Moniki Hałoń-Rozenberg współpracuje od 2014 roku specjalizując się w obsłudze Klientów w zakresie prawa karnego i rodzinnego. Aplikant adwokacki Łukasz Kamiński biegle włada językiem angielskim, posiada certyfikat znajomości języka w zakresie Legal English.

Jest autorem publikacji zatytułowanej „Porównanie kar i środków karnych w polskim i ukraińskim systemie prawa karnego” w ramach konferencji naukowej „Piąte Odczyty Prawa Karnego na Uniwersytecie Jarosława Mądrego w Charkowie”.

Łukasz Kamiński jest także członkiem Stowarzyszenia Jednostka Strzelecka 4018, które wspiera w zakresie obsługi prawnej.

Kancelaria współpracuje ze specjalistami w zakresie poszczególnych dziedzin prawa, współpracuje także z rzeczoznawcami, biegłymi a także psychologami i lekarzami, tak aby zapewnić Klientom kompleksową opiekę
w zakresie ochrony prawnej,w tym w szczególności w trakcie postępowań sądowych.

Siedziba Kancelarii mieści się w samym centrum Pruszcza Gdańskiego, przy głównej ulicy (Grunwaldzka 21/2).