ZESPÓŁ

Adwokat-Monika-Halon-Rozenberg

Adwokat Monika Hałoń-Rozenberg

Adwokat Monika Hałoń-Rozenberg jest właścicielem Kancelarii. Ukończyła prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Odbyła aplikację sądową przy Sądzie Apelacyjnym w Gdańsku, którą zakończyła składając egzamin sędziowski z wynikiem bardzo dobrym. Jest członkiem Pomorskiej Izby Adwokackiej w Gdańsku. Od wielu lat świadczy usługi z zakresu doradztwa prawnego na terenie Trójmiasta i Pruszcza Gdańskiego. Doświadczenie zdobywała współpracując z trójmiejskimi kancelariami prawnymi, pracowała także na stanowisku asystenta sędziego w Sądzie Okręgowym w Gdańsku. Obecnie koordynuje pracę Kancelarii, specjalizując się w sprawach z zakresu prawa rodzinnego i cywilnego.

Swoim doświadczeniem dzieli się z młodszym pokoleniem prawników prowadząc zajęcia ze studentami Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku.

Monika Hałoń-Rozenberg osobiście nadzoruje sposób prowadzenia każdej sprawy, zawsze możliwy jest bezpośredni kontakt Klienta z adwokatem.

Adwokat-Monika-Halon-Rozenberg-pracownik

Adwokat Łukasz Kamiński

Adwokat Łukasz Kamiński jest członkiem Pomorskiej Izby Adwokackiej. Ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Z Kancelarią Adwokat Moniki Hałoń-Rozenberg współpracuje od 2014 roku specjalizując się w obsłudze Klientów w zakresie prawa karnego i rodzinnego. Aplikant adwokacki Łukasz Kamiński biegle włada językiem angielskim, posiada certyfikat znajomości języka w zakresie Legal English.

Jest autorem publikacji zatytułowanej „Porównanie kar i środków karnych w polskim i ukraińskim systemie prawa karnego” w ramach konferencji naukowej „Piąte Odczyty Prawa Karnego na Uniwersytecie Jarosława Mądrego w Charkowie”.

Łukasz Kamiński jest także członkiem Stowarzyszenia Jednostka Strzelecka 4018, które wspiera w zakresie obsługi prawnej.

Kancelaria współpracuje ze specjalistami w zakresie poszczególnych dziedzin prawa, współpracuje także z rzeczoznawcami, biegłymi a także psychologami i lekarzami, tak aby zapewnić Klientom kompleksową opiekę
w zakresie ochrony prawnej,w tym w szczególności w trakcie postępowań sądowych.

Siedziba Kancelarii mieści się w samym centrum Pruszcza Gdańskiego, przy głównej ulicy (Grunwaldzka 8).

UWAGA – nowy adres Kancelarii
Kancelaria znajduje się przy głównej ulicy Pruszcza Gdańskiego (Grunwaldzka 21 lok 2), na parterze budynku wielorodzinnego usytuowanego po lewej stronie jadąc od Gdańska (blisko wjazdu do Pruszcza od strony Gdańska). Na rogu kamienicy znajduje się sklep z artykułami metalowymi. Wejście do budynku od ul. Grunwaldzkiej lub od ul. Krótkiej, przy której znajduje się także parking.